Hakkımızda

Öz Metal 1982 yılında kurulmuştur. Otuz yılı aşkın süredir büro mobilyaları imalatı, toptan ve perakende satış yapmaktayız.
Mağazamız Adapazarı şehir girişnde, Tek Karşısı Orhan Gazi Caddesi üzerindedir.  Mağazamız 1000 m2 büyüklüğünde teşhir salonu, 1200 m2 de imalathane olmak üzere toplam 2200 m2 alana sahiptir. 

Her türden ofis & büro mobilyaları, aksesuarları, mobilya takımları satışı yapıyoruz. Satışını yaptığımız ürünlerimizin bir kısmı kendi imalatımız, bir kısmı da sektörde uzun yıllardır kendini kanıtlamış kaliteli güvenilir markalardır.

Firmamız kaliteli ürün sunum ve satışına büyük önem vermektedir. Bu amaç doğrultusunda imal ettiğimiz ürünlerimizde kullandığımız tüm materyaller en kaliteli ve dayanıklı malzemelerden seçilmektedir.

Bizim için müşteri memnuniyeti esastır. Siparişi verilen ürünün zamanında ve zamanından önce teslimatı müşteri memnuniyetini getirir. Satılan ürün sonrasında yaşanabilecek sorun, sorunlar güleryüzlü anlayışımız çerçevesinde hızlıca çözüme kavuşturulmaktadır.

Bu kategoriden diğerleri: Referanslar »

Makam Takımları
Makam Takımları

Öz Metal Kalitesi ile birbirinden şık ve modern makam takımları siz değerli müşterilerimizi bekliyor. 

Koltuk Grupları
Koltuk Grupları

Birbirinden şık ve kullanılışlı koltuklar, koltuk grupları, misafir bekleme grupları Öz Metal'de

Dolap Grupları
Dolap Grupları

Büronuzun görünümünü ve kullanımını büyük ölçüde değiştiren kaliteli dolap gruplarımıza göz atın.

Kampanyalar
Kampanyalar

Kampanyalarımızı görmek ve bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız